Pro restaurace

Službu provozuje společnost Menumedia s.r.o.

Jak funguje systém vkládání reklamy a vyplácení odměn.

Umístění

Na spodní části každého jídelního lístku je prostor pro malý reklamní banner. Pokud nám na svém profilu udělíte souhlas, tak tento prostor nabídneme k pronájmu. Jakmile najdeme vhodného inzerenta, tak Vás budeme předem kontaktovat o umístění reklamy. Inzerce funguje vždy v týdenních turnusech, takže banner bude do lístku vložen v pátek a odstraněn bude opět následující pátek. Automaticky se bude objevovat na všech Vašich lístcích. Vaším úkolem pak bude lístek používat i v tištěné podobě ve Vašem podniku po celý týden.

 

Etický kodex

Nemusíte mít obavy z nevkusné reklamy. Každý banner musí splňovat etický kodex a než dojde k umístění takové reklamy na lístek, tak prochází důkladnou vizuální kontrolou. Pokud by Vám i tak reklama z nějakého důvodu nevyhovovala, tak ji můžete nahlásit přímo z aplikace. Nad každým lístkem je aktivní link na nahlášení nevhodné reklamy. Tam uvedete konkrétní důvod a my umístění reklamy znovu posoudíme.

 

Vydělek

V pátek po ukončení reklamního turnusu Vám bude na profilový účet připsán odpovídající zisk. Z účtu si pak můžete vyplatit kdykoliv libovolnou částku. Stačí zadat vaše IČ a číslo bankovního účtu a peníze Vám pošleme během 5 pracovních dní.